Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier oprogramowania Microsoft Dynamics CRM

IT CONNECT Sp. z o.o.

Warszawa

21 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [992] AM

Zadania:
  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji w różnych językach programowania
  • Odkrywanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów programistycznych
  • Praca w kilkuosobowym zespole zgodnie z metodykami Scrum/Agile
Wymagania:
  • Absolwent uczelni wyższej technicznej (mgr/inż.), preferowana informatyka, elektronika, informatyka stosowana
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu oprogramowania
  • Udokumentowany udział w dużych projektach informatycznych
  • Znajomość architektury systemu CRM Dynamics 2013, CRM Dynamics 2015
  • Programowanie w środowisku CRM Dynamics 2013, CRM Dynamics 2015
  • Znajomość platformy  .NET
  • Umiejętność poruszania się w środowisku Visual Studio 2012
  • Znajomość programowania w JavaScript
  • Znajomość bazy danych MS SQL SERVER 2012, SSIS, SSRS
  • Znajomość narzędzi skryptowych Bash, Ansible
  • Umiejętność pisania skryptów w PowerShell
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami Continuous Integration; GIT/SVN, Jenkins, Artifactory, Maven, Team Foundation Server
  • Znajomość techniki Test Driven Development, umiejętność tworzenie testów JUnit i innych testów automatycznych narzędziami JMeter, Selenium
  • Umiejętność poruszania się w skomplikowanym środowisku informatycznym, znajomość konfiguracji, instalacji, hardeningu Linux/Windows
  • Znajomość zagadnień sieci TCP/IP, konfiguracja, diagnostyka, projektowanie
Dodatkowe umiejętności:
  • Administrowanie bazą danych MS SQL SERVER 2012
  • Administrowanie systemem CRM Dynamics 2012
  • Upgrade systemu CRM Dynamics
  • Znajomość narzędzi monitorujących pracę środowiska Windows(Windows Server, IIS, CRM Dynamics, MS SQL)
  • Audyty technicznych rozwiązań w CRM Dynamics
  • Znajomość rozwiązań chmurowych dla środowiska Microsoft
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę fitness

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Poznaj

Dlaczego warto?

Szukasz możliwości rozwoju na rynku IT? Pracuj z nami!
Współpracujemy z wieloma firmami u których rozwijamy działy IT.
IT CONNECT to firma outsourcingowa stworzona z myślą o ludziach poszukujących realizacji w codziennej pracy.
Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak i studentów ostatnich lat i absolwentów IT.

Proces rekrutacji

KrokAnaliza dokumentów aplikacyjnych
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokSpotkanie rekrutacyjne u klienta

Poznaj stanowisko: Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++)

Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++) zajmuje się dostarczaniem oprogramowania, a więc opracowywaniem, dostosowywaniem, rozwojem i wdrażaniem do użytku oprogramowania Microsoft dla firm. MS Dynamics AX jest systemem klasy ERP wspierającym zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez efektywne planowanie i sprawowanie kontroli nad zasobami przedsiębiorstwa. Wspomaga on wiele szczebli zarządzania firmą (jak np. finanse, handel, ...
Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++) Praca Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (54)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (131)
Lubelskie:
Lublin (274)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2220)
Radom (177)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (71)