Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier Oprogramowania

tekten Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4838 dni temu

Ogłoszenie numer: 137065, z dnia 2011-03-04

tekten Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna, zajmująca się doradztwem w zakresie projektowania, integracji oraz wdrażania systemów informatycznych, specjalizująca się w dostarczaniu Klientom - głównie z branży telekomunikacyjnej - kompleksowych usług informatycznych.

Pragniemy powiększyć nasze grono, poszukujemy programistów, projektantów, testerów, analityków (systemowych, biznesowych), z różnych poziomem doświadczenia,
do realizacji ciekawych projektów w przedsiębiorstwach telekomunikacyjnych na terenie Warszawy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • współpraca z działami informatyki firm telekomunikacyjnych
  • analiza zgodności funkcjonowania systemów ze specyfikacją biznesową
  • tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, diagramów UML, przypadków testowych i dokumentacji technicznej
  • tworzenie architektury rozwiązań systemów informatycznych zgodnie z Enterprise Architecture Patterns
  • programowanie przy użyciu różnych narzędzi i technologii
  • wsparcie zespołów testujących na etapie wykonywania testów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie 1-2 lata studiów
  • znajomość wybranych technologii i narzędzi informatycznych
  • znajomość metodologii projektowych i notacji UML oraz modelowania procesów
  • zaangażowanie, chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz energiczność w działaniu
  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • elastyczność i dyspozycyjność

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w usługach dla branży telekomunikacyjnej
  • doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami
  • wiedza w zakresie rozwiązań wykorzystywanych jako szyna informacyjna (EAI) oraz znajomość środowiska UNIX
  • umiejętność programowania SQL i PL/SQL oraz modelowania relacyjnych baz danych
  • znajomość standardów w obszarze integracji systemów (SOAP, JMS, BPM, ESB)

Oferujemy

  • pracę w środowisku profesjonalistów branży IT/telco
  • możliwość sprawdzenia oraz nabycia doświadczeń w ciekawych i trudnych projektach połączoną z odpowiednim wynagrodzeniem
  • zróżnicowany charakter pracy: testera, programisty, analityka (systemowego, biznesowego), architekta
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • rozbudowany pakiet szkoleń
  • elastyczną formę zatrudnienia, zarówno na zasadzie umowy o pracę, jak również umów o dzieło, zlecenie oraz umów firma-firma

Wynagrodzenie

Od 5000 do 12000 PLN