Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Procesu Produkcji / Inżynier Chemik

Bank Danych o Inżynierach

Ciechanów

11 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ciechanów

Nr Ref.: (10108)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (chemia, inżynieria chemiczna i procesowa)
  • mile widziani absolwenci
  • praktyczna znajomość procesów produkcyjnych
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (rozmowa rekrutacyjna prowadzona w języku angielskim)
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za realizowanie ustalonych celów, działając zgodnie z: przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony środowiska, systemem jakości ISO 9001, zasadami Grupy
  • nadzór nad zgodnością z przepisami bezpieczeństwa
  • odpowiedzialność za zarządzanie personelem produkcyjnym, w tym za system zmianowy
  • organizacja szkolenia technicznego dla pracowników, sprawdzanie poziomu uzyskanej wiedzy
  • współpraca z Działem Planowania Produkcji, proponowanie ewentualnych działań korygujących
  • zapewnianie zgodności produktów z wymaganymi specyfikacjami technicznymi
  • współpraca z Biurem Produktowym przy stałej aktualizacji specyfikacji technicznych
  • zgłaszanie wszelkich odstępstw od standardów i proponowanie zmian, których celem jest ciągłe doskonalenie
  • uczestnictwo w działaniach dotyczących opracowywania nowych produktów, koordynacja prób technicznych oraz pobieranie próbek
  • uczestnictwo w ocenie surowców poprzez organizowanie prób przemysłowych i podejmowanie odpowiednich działań po tych próbach
  • promowanie nowatorskich rozwiązań, których celem jest optymalizacja zakładów produkcyjnych
  • współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zagwarantowania prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych
  • współpraca z Kierownikami zmiany / Asystentami zmianowymi w celu stworzenia jak najlepszej atmosfery pracy
  • współpraca ze wszystkimi wydziałami spółki w celu maksymalizacji wydajności produkcji i efektywności.
  • przyczynianie się do tworzenia nowych produktów
  • gwarantowanie optymalizacji zużycia energii i wody i wykorzystania surowców
  • sprawdzanie i weryfikacja raportów z produkcji
  • współpraca z pracownikami służb związanych z dyrektorem technicznym przy ciągłej poprawie: efektywności produkcji, kosztów produkcji, zużycia materiałów i energii, sytuacji w zakresie wpływu na środowisko
Firma oferuje:
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość zakupu produktów firmy ze zniżką
  • roczne premie uznaniowe
  • szansę na rozwój zawodowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Bank Danych o Inżynierach - doradztwo personalne, rekrutacja i selekcja najlepszej kadry technicznej.

Od ponad 25 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego rynku pracy w Polsce. Głównym zadaniem BDI jest pomaganie firmom w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu najlepszej kadry technicznej średniego i wyższego szczebla.

Poznaj stanowisko: Inżynier Procesu

Inżynier procesu zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w procesach produkcyjnych, a także późniejszym nadzorem, koordynacją oraz optymalizacją ich przebiegu. W razie zapotrzebowania realizuje wszelkie działania korygujące dotyczące działania całości procesu czy jego poszczególnych elementów. Ponadto szkoli pracowników w zakresie obsługi nowych technologii, nadzoruje konserwacje sprzętu oraz przygotowuje i analizuje ...
Inżynier Procesu Praca Inżynier Procesu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (736)
Wałbrzych (70)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (257)
Toruń (168)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (968)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2280)
Radom (176)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (245)