Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Procesu

Horyzont Doradztwo Personalne

Gliwice

92 dni temu

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej ze strefy ekonomicznej w Gliwicach poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Inżynier Procesu. Firma cieszy się opinią solidnego pracodawcy.

Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: 3689/2018/PR

Zadania:
  • prowadzenie obserwacji przebiegu procesu produkcyjnego,
  • wspieranie produkcji w rozwiązywaniu problemów,
  • tworzenie dokumentacji technologicznej,
  • analizowanie systemów pomiarowych,
  • weryfikowanie maszyn i urządzeń pomiarowych,
  • nadzorowanie produkcji testowej,
  • udział w projektach ciągłego doskonalenia.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii materiałowej i ceramiki lub inne pokrewne,
  • praktyczna znajomość procesów związanych z wytwarzaniem materiałów ceramicznych lub znajomość procesów pokrewnych (np. procesu wypalania),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz laboratoryjnych materiałów,
  • znajomość systemów pomiarowych,
  • znajomość j. angielskiego.
Oferujemy:
  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie o zagranicznym kapitale,
  • stabilne zatrudnienie,
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii,
  • rozwój umiejętności poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • pakiet benefitów.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Inżynier Procesu

Inżynier procesu zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w procesach produkcyjnych, a także późniejszym nadzorem, koordynacją oraz optymalizacją ich przebiegu. W razie zapotrzebowania realizuje wszelkie działania korygujące dotyczące działania całości procesu czy jego poszczególnych elementów. Ponadto szkoli pracowników w zakresie obsługi nowych technologii, nadzoruje konserwacje sprzętu oraz przygotowuje i analizuje ...
Inżynier Procesu Praca Inżynier Procesu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (42)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1852)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (19)