Inżynier Procesu

Horyzont Doradztwo Personalne

Gliwice

10 dni temu

Współpracujemy z firmą zbudowaną na wieloletnim międzynarodowym doświadczeniu, która produkuje komponenty wykorzystywane w motoryzacji. Jest to stabilny i silnie rozwijający się zakład o dobrej opinii na rynku pracy. W związku ze stale powiększającym się zapotrzebowaniem na technologie oferowane przez firmę, liczba pracowników stale rośnie, pojawił się też nowy wakat na stanowisko Inżyniera Procesu.

Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: 3711/2018/PR

Zadania:
  • doskonalenie procesu produkcji,
  • zbieranie i analizowanie danych dotyczących procesu produkcji,
  • analiza systemów pomiarowych,
  • weryfikacja maszyn i urządzeń pomiarowych,
  • nadzór nad produkcją testową,
  • przygotowywanie dokumentacji procesowej i testowej,
  • wsparcie podczas przeglądów FMEA i przeprowadzaniu MSA, APQP,
  • udział w projektach doskonalenia procesu i w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Inżynieria Materiałowa i Ceramika lub pokrewne),
  • min. 2 letnie doświadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej na stanowisku: inżynier procesu, technolog, specjalista ds. procesu lub pokrewnym,
  • doświadczenie w zakresie produkcyjnych systemów pomiarowych i analizie laboratoryjnej,
  • znajomość niektórych z narzędzi stosowanych w motoryzacji (np. FMEA, APQP, Flowchart, Control Plan, ECR, ECO, zwalnianie wyrobów do produkcji seryjnej, MinTab, MSA, SPC, Kaizen czy R&R),
  • znajomość Excel, PowerPoint,
  • dobra znajomość angielskiego,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia i analizowania danych,
  • zaangażowanie, inicjatywa w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie związane z procesem obróbki termicznej czy wytwarzania materiałów ceramicznych (np. wypalanie, suszenie).
Oferujemy:
  • pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych i nowoczesnych rozwiązaniach technicznych,
  • stabilne zatrudnienie,
  • motywujący system wynagrodzeń (premie, nagrody, podwyżki),
  • dofinansowanie do karty Multisport lub prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • możliwość korzystania z wizyt lekarskich na terenie firmy,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do korzystania ze stołówki zakładowej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Inżynier Procesu

Inżynier procesu zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w procesach produkcyjnych, a także późniejszym nadzorem, koordynacją oraz optymalizacją ich przebiegu. W razie zapotrzebowania realizuje wszelkie działania korygujące dotyczące działania całości procesu czy jego poszczególnych elementów. Ponadto szkoli pracowników w zakresie obsługi nowych technologii, nadzoruje konserwacje sprzętu oraz przygotowuje i analizuje ...
Inżynier Procesu Praca Inżynier Procesu

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl