Inżynier Procesu

Saint-Gobain w Polsce

Gorlice

16 godz. temu

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące
zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów
i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia
ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25
zakładów i ponad 60 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 17 różnych marek i zatrudniamy blisko 7 000 osób.

 

 

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Procesu
Saint-Gobain Adfors
Miejsce pracy: Gorlice
Co będzie należało do Twoich zadań?
 • Wdrażanie nowych technologii produkcyjnych lub rozwiązań procesowych poprzez: prowadzenie testów, modyfikację parametrów procesów, analizę danych, wyciąganie wniosków.
 • Analiza danych produkcyjnych, kontrola i optymalizacja procesów technologicznych.
 • Prowadzenie dokumentacji procesowej i technologicznej
 • Współpraca z projektowaniu, konfiguracji i wdrożeniu systemu zarządzania produkcją we współpracy z innymi jednostkami biznesowymi w Grupie Saint-Gobain
 • Współpraca i kontakty z klientami w celu rozwoju produktów i realizacji nowych wdrożeń.
Jakich kandydatów szukamy?
 • wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie: inżynieria i zarządzanie procesami przemysłowymi, inżynieria produkcji i jakości, inżynieria materiałowa i ceramiki oraz kierunki pokrewne
 • Doświadczenie w pracy w przemyśle mile widziane
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
 • Znajomość dokumentacji procesowej i rysunku technicznego.
 • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra znajomość MC Excel. Znajomość SAP - dodatkowym atutem
 • Znajomość systemu Lean Management - atut dodatkowy
 • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
 • Zdolność uczenia się i poszerzania technicznej wiedzy
 • Systematyczność, umiejętność analizowania danych, definiowania wniosków
Co oferujemy?
 • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
 • Bogaty pakiet socjalny.
 • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.
 • Pracę w zgranym zespole w międzynarodowej organizacji w przyjaznej atmosferze
ADFORS

 

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Oferujemy szeroką gamę materiałów wzmacniających, m.in. tkaniny i dzianiny z włókna szklanego, włókna laminowane i unikalne powłoki dla budownictwa. Dostarczamy produkty dla różnych aplikacji takich, jak izolacja akustyczna, pokrycia ścian zewnętrznych i pokrycia dekoracyjne.
 

Dołącz do naszego zespołu!

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o z siedzibą w Kole (62-600) przy ul. Norton 1, adres e-mail: saintgobainwpolsce@saint-gobain.com , numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000137603. Szczegóły znajdą Państwo w powyższym linku: KLIKNIJ

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Norton 1, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach całej grupy kapitałowej Administratora, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Norton 1, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty z grupy kapitałowej Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

Poznaj

Saint-Gobain w Polsce

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas, m.in. materiały budowlane i przemysłowe oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Spółka jest obecna w 67 krajach świata i zatrudnia ponad 170 000 pracowników. Saint-Gobain działa w ramach 3 sektorów: materiały innowacyjne, produkty dla budownictwa oraz dystrybucja budowlana. Dzięki zaangażowaniu i inwestycjom w badania i rozwój, na pocz. 2017 r. Grupa Saint-Gobain po raz szósty otrzymała tytuł Top 100 Global Innovators w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm i instytucji na świecie. W Polsce Saint-Gobain obecna jest od ponad 20 lat, posiada 25 zakładów i zatrudnia blisko 6.500 pracowników w ramach aktywności biznesowych. 

Poznaj stanowisko: Inżynier Procesu 
Inżynier procesu zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w procesach produkcyjnych, a także późniejszym nadzorem, koordynacją oraz optymalizacją ich przebiegu. W razie zapotrzebowania realizuje wszelkie działania korygujące dotyczące działania całości procesu czy jego poszczególnych elementów. Ponadto szkoli pracowników w zakresie obsługi nowych technologii, nadzoruje konserwacje sprzętu oraz przygotowuje i analizuje ...
Praca Inżynier Procesu