Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Procesu

Wezi-tec Sp.z o.o.

Legnica

811 dni temu

Lepiej, szybciej, nowocześniej ... w silnym zespole Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości, zatrudniające 850 pracowników, chcielibyśmy współtworzyć z Państwem przyszłość. Nasza firma jest od ponad 60 lat partnerem i dostawcą systemów w branży samochodowej. Naszą pasją są moduły i systemy z tworzywa sztucznego zaawansowane technicznie. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa. Dołączcie do nas!

Miejsce pracy: Legnica

Poszukujemy do naszej firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych dla branży Automotive (rynek niemiecki) młodego inżyniera.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Pomoc przy wdrażaniu i uruchamianiu nowych gniazd produkcyjnych produktów z branży Automotive, docelowo samodzielne prowadzenie projektów od fazy konstrukcji w Niemczech po wdrożenie w Polsce;

  • Uczestnictwo w projektowaniu urządzeń kontrolnych i montażowych w kraju i za granicą;

  • Wdrażanie nowych technologii i nowych rozwiązań przemysłowych;

  • Optymalizacja przed seryjnych i seryjnych procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości;

  • Ustalenie i bieżąca kontrola parametrów produkcyjnych;

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej;

  • Uczestnictwo w zespole projektowym, docelowo sterowanie zespołem projektowym po stronie polskiej

  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych;

WYMAGANIA / KWALIFIKACJE ZAWODOWE:
  • Znajomość języka niemieckiego, komunikatywna;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane;

  • Umiejętności negocjacyjne, rozwiązywania problemów i osiągania celów;

  • Wysokie zdolności interpersonalne;

  • Umysł analityczny;

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B);

  • Komunikatywność, kreatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność;

OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;

  • Proces wdrożenia do firmy i na stanowisko pracy;

  • Udział w międzynarodowych projektach, docelowo samodzielne prowadzenie projektów;

  • Różnorodne świadczenia socjalne (m.in. pakiety medyczne);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń specjalistycznych.

Poznaj stanowisko: Inżynier Procesu

Inżynier procesu to osoba odpowiedzialna za projektowanie nowych technologii i wdrażanie ich w przestrzeni produkcyjnej firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba obsadzona na tym stanowisku współdecyduje o zakupie sprzętu i oprogramowania niezbędnego do obsługi danych procesów technologicznych, przeprowadza całokształt kalkulacji i analiz celem przystosowania konkretnej technologii na potrzeby określonego obszaru działalności. ...
Inżynier Procesu Praca Inżynier Procesu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)