Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier projektant rozdzielni elektrycznych oraz AKPiA

Marani Sp. z o.o.

Zabrze

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 3573218, z dnia 2020-08-27

W zakres działań firmy Marani wchodzi m.in. budowa i wyposażenie stacji sprężania powietrza. Dysponujemy sprzętem, renomowanych, światowych producentów. Oferujemy m.in. sprężarki śrubowe, filtry i osuszacze. Opracowujemy kompleksowy audyt działań, przygotowujemy projekt oraz wykonujemy całą inwestycje, której celem jest wytwarzanie bądź uzdatnianie sprężonego powietrza dla przemysłu. Przejmujemy w outsourcing istniejące przemysłowe sprężarkownie powietrza i stacje wytwarzania azotu, budujemy własne stacje zasilania i dostarczamy sprężone powietrze i gazy techniczne do sieci sprężonego powietrza Klienta.

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie rozdzielni elektrycznych niskiego napięcia oraz instalacji elektrycznych w zakresie układów aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki jak również rozdzielni NN układów zasilających sprężarkownie
  • dobór okablowania, zabezpieczeń, aparatury kontrolno-pomiarowej
  • przygotowywanie elektrycznej dokumentacji projektowej, wsparcie w zakresie wdrażanych rozwiązań

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe z kierunku automatyki, elektrotechniki lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy z programami umożliwiającymi tworzenie kompletnej dokumentacji elektrycznej (Eplan/SEE Electrical/Solidworks Electrical)
  • ogólna znajomość obowiązujących przepisów
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, dobra organizacja pracy, terminowość
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystnie z dokumentacji w j. angielskim

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość dalszego rozwoju

Poznaj

W zakres  działań firmy Marani wchodzi m.in. budowa i wyposażenie stacji sprężania powietrza. Dysponujemy  sprzętem, renomowanych, światowych producentów. Oferujemy m.in. sprężarki śrubowe, filtry i osuszacze. Opracowujemy kompleksowy audyt działań, przygotowujemy projekt oraz wykonujemy całą inwestycje, której celem jest wytwarzanie bądź uzdatnianie sprężonego powietrza dla przemysłu.
Przejmujemy w outsourcing istniejące przemysłowe sprężarkownie powietrza i stacje wytwarzania azotu, budujemy własne stacje zasilania i dostarczamy sprężone powietrze i gazy techniczne do sieci sprężonego powietrza Klienta

Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant