Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier projektu - branża mechaniki

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Poznań, Szamotuły, Września

24 dni temu

Bergman Deutchland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutchand GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do projektu, realizowanego dla naszego klienta (branża motoryzacyjna) kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Szamotuły, Września
Nr ref.: IMP/EJ/0718
Zadania:
  • Udział i prowadzenie projektów inwestycyjnych (modernizacje i przenoszenie maszyn lub linii produkcyjnych)
  • Tworzenie specyfikacji, określanie zakresu projektów oraz poszczególnych zadań projektowych, koordynowanie realizacji projektów na różnych etapach
  • Przygotowanie oraz monitorowanie harmonogramów projektowych
  • Planowanie, kontrola oraz raportowanie budżetów projektów
  • Monitorowanie pracy firm zewnętrznych, kontrolowanie wykonywanych zadań pod kątem technicznym
  • Praca w porozumieniu z innymi działami w zależności od potrzeb projektowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie mechaniki i budowy maszyn
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych (budowa, modernizacja maszyn lub linii produkcyjnych)
  • Wiedza techniczna z obszaru mechaniki / pneumatyki / hydrauliki
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji technicznych
  • Znajomość programów CAD: AutoCAD, Inventor lub podobne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów pakietu MS Office, mile widziana znajomość MS Project
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Gotowość do podjęcia pracy w Poznaniu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, zasiłek urlopowy, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa
  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Poznaj stanowisko: Inżynier Projektu

Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...
Inżynier Projektu Praca Inżynier Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (55)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2314)
Radom (175)
Płock (97)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (73)