Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier projektu branży wentylacja, odpylanie, klimatyzacja

TOP PROJEKT Sp. z o.o.

Wrocław

91 dni temu

Ogłoszenie numer: 2553811, z dnia 2019-07-19

Nasza firma działa w sektorach: usługowym, handlowym jak i eksporcie w zakresie techniki oczyszczania, klimatyzacji oraz dezodoryzacji. Realizujemy zadania inwestycyjne pod klucz z uwzględnieniem prac: projektowych, badawczo-wdrożeniowych, pomiarowych, wykonawczych i kompletacyjnych wraz z automatyką i sterowaniem.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Praca w zależności od predyspozycji kandydata polega na: ofertowaniu, kosztorysowaniu, obmiarach na obiektach, kompletacji elementów instalacji, nadzorem nad brygadami montażowymi, pomiarami skuteczności działania, budowaniu dobrych relacji z klientami.
Pracujemy w godzinach 8.00 - 16.00 (w piątki 7.00 - 15.00)
Poszukujemy osób zaangażowanych do realizacji celów firmy do pracy w zespole.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub/ i niemieckiego
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności
  • znajomości zagadnień z zakresu wentylacji

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy
  • stałą umowę o pracę po okresie próbnym
  • możliwość doszkalania branżowego
  • uczestnictwo w świadczeniach socjalnych
Poznaj stanowisko: Inżynier Projektu
Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...
Praca Inżynier Projektu