Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Projektu / Kierownik Projektu

ESOX PROJEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Warszawa - Piaseczno

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2385012, z dnia 2019-04-15

ESOX PROJEKT - innowacyjne biuro techniczne świadczące usługi w zakresie konstrukcji elewacyjnych poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Piaseczno

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac wykonawczych
  • odpowiedzialność za terminowość prac projektowych
  • analiza dokumentacji projektowych
  • czynne uczestnictwo w poszczególnych fazach przygotowania i realizacji projektów

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe – budownictwo / architektura / mechanika
  • znajomości Auto-CAD, pakietu Office, programów MES
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, kreatywność i profesjonalizm w działaniu

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego
  • znajomość programów MEPLA, SOLID EDGE, INWENTOR, ADVANCE STEEL, REVIT Architecture
  • doświadczenie w branży elewacyjnej
  • uprawnienia budowlane

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział przy realizowaniu prestiżowych projektów
  • pracę w zgranym zespole
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

CV z klauzulą dot. danych osobowych kierować za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier Projektu

Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...
Inżynier Projektu Praca Inżynier Projektu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ESOX PROJEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (762)
Wałbrzych (46)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2119)
Radom (169)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (74)