Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Serwisu - Robotyka

ABB Sp. z o.o.

Poznań

155 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: PL67031657_E1

Robot YuMi to flagowy produkt ABB, dzięki któremu bierzemy aktywny udział w kształtowaniu przyszłości. Pracując na stanowisku Inżyniera Serwisu dołączysz do zespołu ekspertów pracujących nad serwisem naszych robotów przemysłowych. Obszar działalności: Serwis Lokalizacja: Poznań

Zadania:
  • Realizowanie zadań serwisowych w obszarze produktów i systemów robotyki;
  • Proponowanie i wprowadzanie rozwiązań usprawniająco-modernizujących;
  • Udzielanie wsparcia serwisowego i technicznego dla klientów;
  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;
  • Wsparcie w przygotowaniu ofert serwisowych;
  • Współpraca przy doskonaleniu produktów serwisowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne – preferowane kierunki: robotyka, automatyka, mechanika;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku lub w Służbach Utrzymania Ruchu;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientem;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
Na stanowisku Inżyniera Serwisu będziesz:
  • Pracował m.in. z jednym z flagowych produktów ABB (https://new.abb.com/products/robotics/pl/roboty-przemyslowe/yumi);
  • Mógł zdobyć certyfikat Międzynarodowego Inżyniera Serwisu ABB;
  • Współpracował z grupą ekspertów w dziedzinie robotyki;
  • Miał mozliwość wyboru dla siebie szkolenia z portfolio szkoleń ABB zgodnie ze swoimi zainteresowaniami;
  • Dbać o siebie i swoich bliskich, korzystając z prywatnej opieki medycznej i kart sportowych;
  • Pracował nad urozmaiconymi zadaniami, co sprawi, że praca będzie ciekawa w dłuższej perspektywie.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Inżynier Serwisu

Inżynier Serwisu to osoba odpowiedzialna za zapewnienie ogólnej obsługi maszyn, uruchomienie, rozruch i de-instalacje, naprawy i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami zgodnie ze standardami danej firmy, uruchamianie i wdrażanie nowych projektów. Inżynier Serwisu musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doskonałą znajomość produktu. Osoba na ...
Inżynier Serwisu Praca Inżynier Serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (757)
Wałbrzych (60)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (273)
Toruń (158)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (798)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2157)
Radom (189)
Płock (81)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (87)