Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
INŻYNIER - SPECJALISTA d/s SYSTEMÓW KONTROLI WIZYJNEJ

PPH ,,EWA-BIS" Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5920 dni temu

Ogłoszenie numer: 42149, z dnia 2008-03-31

PPH" Ewa-Bis" Sp. z o.o.to dynamicznie rozwijająca się firma z 18-letnią tradycją, pracująca na potrzeby wielu gałęzi przemysłu w zakresie znakowania, etykietowania, pakowania, logistyki oraz innych dziedzin. Firma jest polskim dystrybutorem sprzętu wielu znanych marek: drukarki Videojet (USA),aplikatory etykiet Logopak (Niemcy),sprzęt dla logistyki (Symbol-Motorola), SeaVision (Włochy), RC Electronika (Hiszpania) i innych. Działamy w Polsce oraz krajach naszego regionu.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 02/EB/08

Opis stanowiska

  • sprzedaż i prowadzenie projektów z zakresu wizyjnych systemów kontroli procesów produkcyjnych
  • aktywne poszukiwanie i przygotowanie ofert dla nowych klientów
  • wybór sprzętu oraz koordynacja instalacji u klienta
  • działania marketingowe i szkoleniowe w zakresie systemów kontroli wizyjnych
  • Wymagania

  • inżynier z doświadczeniem (lub absolwent): elektronika, elektryka, mechatronika
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • język angielski
  • gotowość od częstych podróży służbowych
  • wysoka motywacja do sukcesu oraz do osiągania założonych celów
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenia lub wiedza z zakresu systemów wizyjnych lub automatyki przemysłowej
  • Oferujemy

  • atrakcyją pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • mozliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej przyszłościowej dziedzinie
  • pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych
  • narzędzia: laptop, telefon, a po wdrożeniu się w samodzielną pracę samochód służbowy