Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
inżynier sprzedaży/doradca tech.klienta

P.P.H. Rakapol Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5696 dni temu

Ogłoszenie numer: 51647, z dnia 2008-11-10

informacje na temat firmy na www.rakapol.pl

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Prowadzenie rozmów z odbiorcami i dostawcami, prezentacje, przygotowywanie warunków handlowych, ofert i specyfikacji przetargowych. Organizowanie spotkań z nowymi odbiorcami. Spotkania w siedzibie firmy i wyjazdy do klientów.

Wymagania

Wyższe techniczne mile widziana znajomość branży instalacyjnej.

Oferujemy

Ciekawa pracę w miłym, zgranym zespole. Przyzwoite wynagrodzenie, możliwość poznania ciekawej branży, udział w szkoleniach.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN