Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier Sprzedaży / Key Account Manager

Kramer Electronics Polska Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
6237 dni temu

Ogłoszenie numer: 28389, z dnia 2007-04-16

Kramer Electronics Polska Sp. z o.o.- część międzynarodowej grupy Kramer Electronics - działającej w obszarze elektroniki przemysłowych rozwiązań audio- wideo dla rynku prezentacji i broadcast poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: IS-Wa-wa / KAM

Opis stanowiska

- Doradztwo dla Klientów - Sprzedaż urządzeń, monitoring zamówień i obrotów Klientów - Budowanie dobrych relacji z Klientami - Odpowiedzialność za pozimo sprzedaży w wybranym obszarze (Polska i zagranica)

Wymagania

- znajomości branży rozwiązań professional audio wideo i/lub IT - doświadczenia min. 3 lata w sprzedaży B2B - doświadczenia w sprzedaży lub projektowaniu , integracji lub serwisie urządzeń i systemów audiowizualnych będzie zdecydowanym atutem - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - wyższego wykształcenia - komunikatywności - operatywności i uporu w dążeniu do celu - dyspozycyjności –gotowości do częstych wyjazdów - samodzielności - wysokiej kultury osobistej - prawa jazdy kat. B - biegłej obsługi komputera (MS Office) - zatrudniamy tylko osoby niepalące

Oferujemy

Firma oferuje atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia oraz możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie wysokich technologii.