Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier sprzedaży

AUDIT Doradztwo Personalne

Świebodzin

75 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Świebodzinie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzin

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja planów sprzedażowych dotyczących pogwarancyjnych usług serwisowych i części zamiennych,
  • Współpraca w tworzeniu i realizacji planów marketingowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji,
  • Negocjowanie ceny sprzedaży.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa,
  • Doświadczenie w sprzedaży technicznej lub w sprzedaży dóbr inwestycyjnych,
  • Dodatkowym atutem będzie teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu metaloznawstwa, budowy i eksploatacji urządzeń metalurgicznych lub innych podobnych urządzeń przemysłowych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Europy,
  • Umiejętność analityczne i syntetyczne,
  • Umiejętność współpracy w grupie,
  • Kreatywność i samodzielność.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i niemonotonną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Partnerską atmosferę pracy.

Poznaj

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...
Inżynier ds. Sprzedaży Praca Inżynier ds. Sprzedaży