Inżynier Sprzedaży

REO CROMA Sp. z o.o.

Warszawa

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 3297490, z dnia 2020-05-13

Niemiecka firma REO AG zatrudnia około 400 pracowników, ma przedstawicielstwa w 11 różnych krajach i jest jedną z wiodących średnich firm w dziedzinie komponentów i urządzeń indukcyjnych, rezystancyjnych i energoelektronicznych.

Polski oddział REO CROMA Sp. z o.o. jest członkiem grupy od 19 lat.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wspieranie i rozbudowa bazy klientów w obszarze elementów indukcyjnych, rezystancyjnych oraz urządzeń energoelektronicznych i elementów dla energoelektroniki.
  • Ścisła komunikacja i koordynacja z kolegami z różnych działów jednostki dominującej REO AG.
  • Tworzenie ofert, częściowo w ścisłej współpracy z odpowiednimi pionami technicznymi i zapleczem w naszej spółce dominującej.
  • Ścisła współpraca z kolegami z firmy REO CROMA.

Wymagania

  • Pomyślnie ukończone studia techniczne, chętnie inżynier elektryk lub automatyk z podstawową wiedzą handlową.
  • Kilka lat doświadczenia.
  • Umiejętność komunikacji i współpracy.
  • Ostrożne i profesjonalne traktowanie klientów.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pożądana również znajomość języka niemieckiego.
  • Zaangażowanie i determinacja oraz zorientowanie na rozwiązywanie problemów.

Oferujemy

  • Stała umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie od 6000 zł.
  • W perspektywie bycie udziałowcem REO CROMA i szansa na przejęcie zarządzania firmą w nieodległej przyszłości.
Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży
Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...
Praca Inżynier ds. Sprzedaży