Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Mikołów
Inżynier Sprzedaży

GES-TECH S.C.
Mikołów
praca stacjonarna
5530 dni temu

Ogłoszenie numer: 62114, z dnia 2009-04-20

Firma usługowo - handlowa branży elektrotechnicznej

Miejsce pracy: Mikołów

Nr Ref.: 3/9/16/IS

Opis stanowiska

    Stanowisko inżyniera ds. sprzedaży aparatury i usług elektrotechnicznych - związane jest z przejęciem i utrzymaniem kontaktów z dotychczasowymi i pozyskiwaniem do współpracy nowych klientów z przemysłu , infrastruktury i producentów maszyn . Praca ściśle związana jest z wyjazdami do klientów ,doradztwem technicznym , pozyskiwaniem zamówień i prowadzeniem procesu sprzedaży oraz utrzymywaniem bardzo dobrych relacji z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie - minimum średnie - technik elektryk z pięcioletnim doświadczeniem w zawodzie lub wyższe techniczne - inżynier elektryk z praktyką,
  • ugruntowana wiedza w dziedzinie elektrotechniki,
  • rozeznanie w zakresie aparatury elektrotechnicznej,
  • predyspozycje handlowe,
  • komunikatywność,
  • silna motywacja do pracy z wymagającym klientem,
  • optymizm i nastawienie na sukces,
  • zdecydowanie i konsekwencja w działaniu,
  • odpowiedzialność i zdolność podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość języka zachodniego,
  • zamieszkanie w pobliżu Mikołowa.

Oferujemy

  • stałą pracę w firmie - zarządzanej według najlepszych standardów,
  • satysfakcję osobistą z uczestnictwa w budowaniu pozycji rynkowej naszej firmy,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • odpowiednie środki techniczne,
  • po okresie próbnym - samochód służbowy.