Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Inżynier systemów ITSM

MWT Solutions sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5976 dni temu

Ogłoszenie numer: 39575, z dnia 2008-02-04

jest przedstawicielem amerykańskiej firmy Adventnet. Specjalizujemy się w sprzedaży rozwiązań servicedesk i zarządzania infrastrukturą IT przedsiębiorstw. W związku rozwojem działu ITSM poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ISIT

Opis stanowiska

Do twoich zadań będzie należało: - wsparcie inżynierskie zespołu konsultantów w zakresie wdrażanych systemów oprogramowania - przygotowywanie rozwiązań dla klienta w oparciu o oprogramowanie firmy - wsparcie techniczne dla wdrożonych rozwiązań oprogramowania - komunikacja z działem rozwoju oprogramowania producenta - przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne - znajomość środowiska Windows Server i Linux - znajomość SNMP, WMI, zarządzania routerami Cisco - doświadczenie w pracy w dziale IT lub helpdesk - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność - znajomość ITIL / ISO 20000 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- udział w wielu różnych projektach wdrożeniowych ITSM w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw - możliwość testowania i poznania narządzi zarządzania infrastrukturą IT - jasną określoną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego