Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Inżynier systemów ITSM

MWT Solutions sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5769 dni temu

Ogłoszenie numer: 48678, z dnia 2008-08-29

jest dystrybutorem amerykańskiej firmy Adventnet. Specjalizujemy się w dostarczaniu i wdrażaniu rozwiązań servicedesk i zarządzania infrastrukturą IT przedsiębiorstw, w tym helpdesk i call center. Naszymi klientami są firmy z wielu sektorów gospodarki - w szczególności branży finansowej, energetycznej, zakłady produkcyjne oraz urzędy centralne i samorządowe. W związku rozwojem działu ITSM poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ISIT

Opis stanowiska

Do twoich zadań będzie należało:
  • wsparcie inżynierskie zespołu konsultantów w zakresie wdrażanych systemów oprogramowania
  • wsparcie techniczne dla wdrożonych rozwiązań oprogramowania
  • komunikacja z działem rozwoju oprogramowania producenta
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i powdrożeniowej
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku administratora systemu
  • znajomość środowiska Windows Server, Linux, JBOSS
  • znajomość SNMP, WMI, podstawowej konfiguracji routerów Cisco
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • znajomość ITIL / ISO 20000 będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • udział w wielu różnych projektach wdrożeniowych ITSM w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw
  • możliwość rozwoju w kierunku zarządzania usługami IT / konsultingu IT
  • jasną określoną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.