Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Systemowy Rozwiązań Contact Center

Personnel Service sp. z o.o.

Warszawa

100 dni temu

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na potrzeby pracodawców w Polsce.
Specjalizujemy się m.in. w doradztwie personalnym, outsourcingu, leasingu pracowniczym, obsłudze zatrudnienia.
Nasi klienci reprezentują głównie takie sektory jak: automotive, R&D, RTV/AGD, przemysł ciężki oraz SSC/BPO.

Warszawa
Oferujemy:
  • Możliwość realnego i szybkiego awansu do roli lidera w rozwijającym się zespole IT
  • Interesującą ścieżkę rozwoju w płaskiej strukturze organizacyjnej oraz niekorporacyjnym środowisku pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o atrakcyjne warunki i bogaty pakiet benefitów
  • Treningi i certyfikacja w obszarze Genesys
  • Możliwość pracy zdalnej w okresach poza wdrożeniami rozwiązań u klientów
Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie oraz integrowanie architektury rozwiązań Call Center i Contact Center u klientów, głównie na terenie Warszawy
  • Instalowanie oraz konfigurowanie komponentów rozwiązania Genesys
  • Konfiguracja oraz rozwój strategii routingu, konfiguracja uwierzytelnienia, certyfikaty z użyciem różnych metod i protokołów
  • Optymalizacja, nadzorowanie procesu aktualizacji aplikacji oraz zarządzanie procesami integracyjnymi
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Praktycznego doświadczenia w instalacji, konfiguracji oraz integracji i administracji systemami CC opartymi na rozwiązaniach Genesys lub Avaya, Cisco, SAP, Pirios

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier Systemu

Inżynier systemów zajmuje się opracowywaniem nowych systemów i sieci informatycznych oraz późniejszym wrażeniem tych rozwiązań u klientów, a także administracją nimi oraz instalacją i modyfikacją baz danych. W zakres obowiązków wchodzi również diagnostyka ewentualnych problemów oraz stałe wsparcie techniczne dla podmiotów korzystających z opracowanych rozwiązań. Osoby na tym stanowisku ...
Inżynier Systemu Praca Inżynier Systemu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (788)
Wałbrzych (47)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (944)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2225)
Radom (172)
Płock (90)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (74)