Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Technolog ds. Ceramiki

Horyzont Doradztwo Personalne

Gliwice

88 dni temu

Dla renomowanej firmy produkcyjnej, mieszczącej się na terenie specjalnej strefy ekonomicznej w Gliwicach, poszukujemy osób mających wiedzę i doświadczenie z zakresu wytwarzania materiałów ceramicznych.

Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: 3692/2018/PR

Zadania:
  • analiza systemów pomiarowych,
  • weryfikacja maszyn i urządzeń pomiarowych,
  • przygotowywanie dokumentacji testowej,
  • nadzór nad produkcją testową,
  • przygotowywanie analiz i raportów,
  • przygotowywanie dokumentacji procesowej,
  • aktywny udział w projektach ciągłego doskonalenia,
  • wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Materiałowa i Ceramika) lub pokrewne,
  • doświadczenie związane z procesem wytwarzaniem materiałów ceramicznych,
  • lub procesów pokrewnych (np. wypalanie),
  • doświadczenie w analizie laboratoryjnej materiałów,
  • doświadczenie w wykorzystywaniu produkcyjnych systemów pomiarowych,
  • znajomość surowców ceramicznych i zagadnień związanych z produkcją ceramiki,
  • dobra znajomość komputerowych narzędzi do analizy danych (np. Excel),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności organizacyjne, planowania pracy i ustalania priorytetów,
  • mile wdziana znajomość FMEA, APQP, SPC, R&R.
Oferujemy:
  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie wykorzystującej najnowocześniejsze technologie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • pakiet benefitów,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (42)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1852)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (19)