Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Inżynier Tworzyw Sztucznych
Kronospan
Jasło
43 dni temu
Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych oraz technologicznych w zakresie produkcji;
  • Nadzór nad przeprowadzaniem prób technologicznych;
  • Odpowiedzialność za technologię procesu wytłaczania tworzyw sztucznych;
  • Aktywne uczestnictwo w definiowaniu wymagań oraz zamawianiu narzędzi;
  • Optymalizacja konstrukcji produktów pod kątem procesów produkcyjnych;
  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej, jak i technologicznej;
  • Wspieranie procesu kalkulacji nowych wyrobów oraz projektowania i budowy nowych narzędzi na potrzeby produkcji.

WYMAGANIA:

  • Otwartość na długofalową współpracę;
  • Wykształcenie wyższe - techniczne lub chemiczne (preferowane kierunki: Technologia Tworzyw Sztucznych, Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna);
  • Doskonała znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych (ze szczególnym uwzględnieniem technologii procesu wytłaczania oraz przetwórstwa PVC, PET);
  • Min. 3 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku zawodowym;
  • Efektywna realizacja powierzonych zadań, dynamizm w działaniu;
  • Samodzielność, sumienność i dokładność.

OFERUJEMY:

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Poznaj

Kronospan

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.