Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Inżynier w Dziale Sprzedaży- rozwiązania techniczne

Comtegra Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
6158 dni temu

Ogłoszenie numer: 31260, z dnia 2007-07-10

Comtegra sp. z o.o. – jest szybko rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w zarządzaniu danymi. Realizujemy projekty konsolidacji, backupu danych, szyfrowania, archiwizacji dokumentów, baz danych i poczty elektronicznej, projekty ciągłej ochrony danych, optymalizacji ILM/DLM, wirtualizacji, Disaster Recovery oraz wiele innych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań pracownika należy techniczne wsparcie sprzedaży w zakresie rozwiązań EDM , a w szczególności: - Sporządzanie oraz kontrola techniczna projektów rozwiązań informatycznych oraz ofert handlowych - Samodzielne przekazywanie zdobytej wiedzy poprzez szkolenia i spotkania z kluczowymi klientami - Tworzenie, utrzymywanie i pogłębianie relacji z inżynierami ze strony klientów i partnerów - Techniczne prezentacje rozwiązań oraz konsultacje i doradztwo techniczne

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (ewentualnie studenci ostatniego roku) - dobra znajomość języka angielskiego - otwarty umysł, chęć i zdolność uczenia się i doskonalenia kwalifikacji - samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów Dodatkowe atuty: -prawo jazdy - znajomość rynku i rozwiązań IT - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

- bardzo ciekawą pracę z najnowszymi technologiami IT - dużą samodzielność działania - motywacyjny system wynagrodzeń - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego - system specjalistycznych szkoleń - pakiet socjalny