Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier / Wdrożeniowiec oprogramowania CAM

Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Łódź

26 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie prezentacji technicznych oraz szkoleń
  • Prowadzenie wdrożeń systemów CAM (pisanie, wdrażanie postprocesorów na obrabiarki CNC)
  • Konsultacje techniczne z zakresu SOLIDCAM
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych SOLIDCAM
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów) – mechaniczne lub pokrewne
  • Znajomość systemów CAD/CAM
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Сhęć do podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Doświadczenie technologiczne w przemyśle przy maszynach CNC
  • Umiejętności programowania VB, VBA
Oferujemy:
  • Resellerską ścieżkę certyfikacyjną z zakresu SOLIDWORKS i SolidCAM
  • Stabilność zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet medyczny oraz kartę MultiSport (po okresie próbnym)

Poznaj stanowisko: Wdrożeniowiec

Konsultant wdrożeniowiec zajmuje się wdrażaniem zintegrowanych systemów informatycznych (głównie klasy CMMS, EAM, ERP, ERP II, MRP), które służą do zarządzania przedsiębiorstwem. Do głównych obowiązków konsultanta należy: analiza potrzeb klienta oraz rozwiązanie problemów związanych z użytkowaniem systemu informatycznego, przygotowanie oferty lub prezentacji u klienta, opracowywanie analizy ...
Wdrożeniowiec Praca Wdrożeniowiec

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (693)
Wałbrzych (67)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (882)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2157)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)