Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier wsparcia systemów sieciowych

KONTEL

Warszawa

259 dni temu

KONTEL jest dystrybutorem rozwiązań telekomunikacyjnych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz operatorów telekomunikacyjnych - z niemal 35-letnim stażem na rynku. Reprezentujemy producentów znanych marek, z których każda jest liderem w swoim segmencie rynku: Plantronics, Yealink, ClearOne, Konftel, RTX, Ascom Wireless, innovaphone, Patton, Alcatel Business, Edgewater Networks...

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wsparcie techniczne w zakresie doboru rozwiązań
  • Projektowanie systemów, integracja z rozwiązaniami firm trzecich
  • Instalacja, konfiguracja i integracja systemów
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu oferowanych produktów
  • Rozwiązywanie technicznych problemów związanych z działaniem produktów
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: telekomunikacja lub elektronika)
  • Znajomość zasad działania sieci TCP/IP i technologii VoIP
  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat.B
Oferujemy:

Oferujemy pracę w stabilnej firmie, z nowoczesnymi technologiami, rozwój zawodowy i możliwość stałego zdobywania wiedzy, umiejętności i doświadczenia, udział w ciekawych projektach.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: ...
Inżynier ds. Wsparcia Technicznego Praca Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (812)
Wałbrzych (54)
Legnica (68)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (183)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (840)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1732)
Radom (71)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (20)