Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

Pearson Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2094 dni temu

Pearson Frank International jest światowym liderem świadczącym usługi rekrutacyjne specjalizującą się w niszowych rolach z zakresu IT. Zajmujemy się wyłącznie poszukiwaniem Java (J2EE / J2SE / Android), PHP i Web Development specjalistów w Polsce i na 45 różnych rynkach światowych Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości wyspecjalizowanego rynku świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: iOSa2311

Dla jednego z naszych klientów –jednej z najlepszych firm conlultingowych w Europie prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Senior iOS Developer do zespołu zajmującego się od niedawna Greenfieldowym projektem dla bankowość.

Zapraszam do przesyłania kandydatur jeśli:
  • Masz wcześniejsze doświadczenie w programowaniu iOS / Swift 3
  • Doświadczenie w zbieraniu wymagań, przygotowywaniu projektów technicznych, pisaniu kodu, przygotowywaniu i wykonywaniu testów jednostkowych, integracyjnych, systemowych
  • Nie masz problemów z komunikacją w języku angielskim
  • Plusem będzie doświadczenie w pracy w sektorze finansowym

 Oferujemy:
  • Umowę o pracę na bardzo atrakcyjnych warunkach
  • Dostęp do szkoleń i konferencji
  • Bardzo nowoczesne i ciekawie wyposażone biuro w Warszawie
  • Szeroki pakiet benefitów