Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

Devire
Warszawa
praca stacjonarna
1905 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL37357

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży energetycznej. W związku z powiększaniem zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania mobilne, szukamy doświadczonego i ambitnego iOS Developera.

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Przekształcanie szkiców i makiet w działające natywne aplikacje
  • Praca z kodem („code review”, analiza kodu statystycznego)
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Zapewnianie ostatniej linii wsparcia dla problemów krytycznych związanych z oprogramowaniem
  • Zarządzanie całym cyklem życia oprogramowania, continuous integration

Nasz Klient oferuje:

  • Bardzo częste szkolenia wewnętrzne i warsztaty
  • Skandynawski styl pracy – zaufanie do pracowników i duża swoboda podejmowanych działań
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Nowoczesne biuro blisko stacji metra
  • Chillout roomy, piłkarzyki, Play Station
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowanie do hobby i języków

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 3 lata doświadczenia programistycznego w iOS
  • Znajomość Swift i Objective-C
  • Znajomość środowiska Xcode
  • Doświadczenie w metodykach zwinnych (Scrum, Kanban)
  • Rozumienie kluczowych technologii webowych i protokołów
  • Doświadczenie w automatyzacji testów
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.