iOS Developer

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.

Łódź

45 dni temu

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
iOS Developer
Miejsce pracy: Łódź

Praca w świetnie zorganizowanym i otwartym na pomysły zespole nad projektem najpopularniejszej aplikacji drogeryjnej - Rossmann PL. Aplikacja posiada ponad 6 milionów aktywnych użytkowników w ciągu jednego miesiąca i jest niekwestionowanym numerem jeden w swojej kategorii. Nieustannie rozwijamy się w kierunku najnowszych trendów oraz staramy się sami je kreować, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

 

Zakres obowiązków:
 • Programowanie w języku Objective-C i Swift
 • Optymalizacja istniejących modułów i procesów aplikacji mobilnej Rossmann PL
 • Uczestnictwo w nowych projektach R&D
 • Organizacja pracy w Azure DevOps (GIT, Code Review)
 • Czytanie dokumentacji i ustalanie modelu danych (Confluence)
 • Spotkania (w tym daily scrum)
Zatrudnionym osobom oferujemy:
 • Pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków
 • Rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy
 • Bogaty pakiet socjalny

 

Wymagania
 • Znajomość języka Objective-C i Swift z wykorzystaniem iOS SDK 11+ oraz środowiska Xcode
 • Umiejętność korzystania z RestAPI
 • Praktyczną znajomość technologii AutoLayout, CocoaPods
 • Minimum roczne doświadczenie w pisaniu aplikacji na platformę iOS
 • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
Mile widziane
 • Znajomość Azure DevOps / TFS, Realm
 • Znajomość Git flow
 • Umiejętność pracy w metodykach zwinnych
 • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy zespołowej
Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ROSSMANN SDP Sp. z o.o.. z siedzibą w Łodzi (91-222), przy ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 109, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS nr 48967, NIP: 7270019183, REGON: 470755007, o kapitale zakładowym w wysokości 26 442 891,61 zł, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi w XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora. W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Rossmann SDP Sp. z o.o. i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane aż do zakończeniach tych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.

Poznaj

Rossmann SDP

26 lat na polskim rynku, ponad 1300 drogerii zlokalizowanych w całej Polsce. Nasze sklepy to miejsce, które codziennie odwiedza 700 tysięcy zadowolonych Klientów, a my – swoją pracą – dbamy o to, by czuli się komfortowo. Mamy trzy, najnowocześniejsze centra dystrybucyjne, które zapewniają terminową dostawę towarów do sklepów. Zaś w łódzkiej centrali i w centrum IT planujemy, tworzymy i szukamy rozwiązań, które sprawią, że nam i naszym Klientom będzie jeszcze milej.

Chcesz być częścią naszego Zespołu? Możesz pracować tutaj, a niezależnie którą ścieżkę rozwoju wybierzesz możemy zagwarantować, że będziesz z nami szczęśliwy.
 
Bo sukces tworzą ludzie. Bo Rossmann to My!

Poznaj stanowisko: Programista iOS 
iOS to system operacyjny przeznaczony na urządzenia mobilne firmy Apple inc. Urządzenia obsługujące ten system to telefony komórkowe iPhone, tablety iPad i odtwarzacze multimedialne iPod Touch. System iOS bazuje na systemie Mac OS X, wykorzystywanym w komputerach przenośnych i stacjonarnych tego samego producenta. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji na wyżej wymienione urządzenia przenośne ...
Praca Programista iOS