Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

Master Care Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1263 dni temu
W Master Care współpracujemy z czołowymi międzynarodowymi dostawcami usług IT oraz Telco. Obecnie, dla jednej z wiodących organizacji finansowych, poszukujemy iOS Developera.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Zadaniem poszukiwanego kandydata będzie rozwój aplikacji mobilnej opartej o platformę iOS. Praca jest w 70% zdalna, miejsce pracy znajduje się w centrum Warszawy. Projekt jest długoterminowy. Docelowy zespół stanowią programiści z Polski oraz spoza kraju.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia komercyjnego w korzystaniu z Objective-C oraz SWIFT
  • Znajomość Git, Gitbucket, JIRA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kontrakt B2B
  • Długoterminowa współpraca
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Karta sportowa
  • Opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie
Administratorem danych jest Master Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-676, Postępu 17d. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.