Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

IOS Developer

ASTEK Polska
Warszawa
praca stacjonarna
1256 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy: IOS Developer

Gdzie: Aktualnie 100% zdalnie, później powrót do biura (możliwość pracy zdalnej w mniejszym wymiarze)

Oferujemy: 900 zł netto + VAT dzień/b2b

Projekt dotyczy aplikacji multimedialnej, używanej przez miliony Polaków. Aplikacja jest tworzona przy najnowszych wersjach popularnych technologii, takich jak Swift, RxSwift, Realm, Core Data, Firebase, Google AdMob, Google IMA,FB SDKs, Cuckoo, Quick, Nimble, Zeplin.

Metodyka: TDD, czystego kodu oraz architektury (np. VIPER, MVVM)

Będziesz odpowiedzialny za:
  • Rozwój dotychczasowych aplikacji dla platformy iOS
  • Utrzymywanie wysokiej jakości kodu istniejących już rozwiązań
  • Proponowanie kierunku rozwoju technicznego aplikacji mobilnych
  • Wspieranie biznesu w projektowaniu aplikacji mobilnych
Wymagamy:
  • 2-4 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstaw clean code/architecture oraz OOP
  • Dobra znajomość języka programowania Swift (znajomość Objective-C mile widziana)
  • Umiejętność wykorzystania podejścia reaktywnego, jak i jego zrozumienie
  • Git, Jenkins, Fastlane
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci