Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

Mindpower Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3684 dni temu

Ogłoszenie numer: 431474, z dnia 2014-05-02

Mindpower jest firmą działającą na rynku polskim oraz międzynarodowym, świadczącą zintegrowane usługi w zakresie wykorzystania nowych mediów oraz technologii w biznesie. Nasze usługi adresowane są przede wszystkim do dużych skandynawskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. W naszej działalności największe znaczenie mają dla nas uczciwość, otwartość i odpowiedzialność.

W obecnej chwili pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: iOS

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój oprogramowania i projektowanie aplikacji dla urządzeń nowej generacji obsługujących system iOS.

Wymagania

  • Minimum 2  letnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla iOS
  • Dobra znajomość Objective-C, Xcode, iOS SDK
  • Doświadczenie w zakresie UI
  • Znajomość metodologii Agile, a w szczególności Scrum
  • Znajomość SVN, GIT, Mercurial
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji do zmieniających się warunków
  • Wykształcenie wyższe informatyczne

Mile widziane:

  • Znajomość innych mobilnych platform i systemów operacyjnych oraz narzędzi programistycznych (Android)
  • Znajomość JSON, HTML5, CSS, JavaScript ,jQuery, REST i XML / Web API

Oferujemy

  • nie-korporacyjną, swobodną, miłą atmosferę pracy
  • dowolną formę zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę lekarską
  • kartę Multisport
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach (USA, Norwegia, Szwecja)
  • biuro w ścisłym centrum Warszawy (budynek Orco Tower)
  • wynagrodzenie na poziomie od 7 000 do 9 000 brutto