IoT Senior Specialist in International Team

T-Mobile Polska S.A.

Warszawa

1 dzień temu

Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Na całym świecie jeździ ponad miliard samochodów, które dzięki w dużej mierze DT są w stanie zatroszczyć się o bezpieczeństwo i komfort swoich pasażerów. Jeśli na ulicy mija Cię samochód marki premium, to możesz mieć pewność, że na pokładzie ma nasze usługi. To właśnie Dział Usług Współdzielonych IoT projektuje, wdraża, a później rozwija usługi oraz sieć m.in. dla rynku automotive na całym świecie. Nieustannie szukamy osób, które chcą mieć wpływ na działania globalne i pracować z największymi firmami na świecie.

Obecnie poszukujemy specjalistów do międzynarodowego zespołu zajmującego się rozwojem i utrzymaniem sieci mobilnej dla IoT - zapraszamy do aplikowania!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Inżynieria, rozwój, planowanie (w tym pojemności elementów sieciowych) i utrzymanie takich elementów sieci jak P-GW, CSGN, routery, firewalle, etc.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w ramach prowadzonych przetargów projektów oraz aplikacji wspierających codzienne utrzymanie sieci
  • Koordynacja zadań wśród rozproszonych międzynarodowych zespołów w ramach inicjatyw i projektów dotyczących obsługiwanych platform
  • Dbanie o satysfakcję naszych klientów – rozwiązywanie bieżących problemów utrzymaniowych oraz optymalizacja prac rutynowych

Jak widać mamy szeroki zakres działania, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

W realizacji
zadań
pomoże Ci:

Idealny kandydat ma doświadczenie w wybranych obszarach ale pamiętaj, nikt nie jest doskonały :)

  • Mobilna sieć pakietowa
  • Sieć IP (firewalle routing, MPLS, etc.
  • Wirtualizacja i cloudyfikacja
  • Project Management i koordynacja zadań w ramach obowiązków technicznego kierownika projektów
  • Administracja, instalacja systemów unixowy, w tym umiejętność tworzenia skryptów oraz prostych programów
  • Automatyzacja testów, wdrożeń, procesów operacyjnych – CI/CD
  • Prace operacyjne w ramach dyżurów

Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...

Poznaj

Dlaczego warto?

Dzisiaj T-Mobile to jedna z najsilniejszych marek telekomunikacyjnych. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu tworzymy silną firmę dla naszych klientów, dostawców i partnerów biznesowych.

Nasz zespół to 4.000 profesjonalistów z różnych obszarów biznesowych, którzy codziennie pracują nad zadowoleniem ponad 10 mln klientów.

Świadczymy nie tylko usługi z zakresu telefonii komórkowej. Oferujemy również usługi mobilne z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jako jedni z pierwszych udostępniamy na rynku 5G, dzięki której podążamy w kierunku nowej jakości - bez ograniczeń komunikacyjnych. Dzięki kilkunastu Data Center, mamy możliwość zapewnienia całego spektrum usług ICT a nasze usługi chmurowe, skutecznie wspierają ochronę przed dzisiejszymi cyberzagrożeniami.

Proces rekrutacji

Krok Zaaplikuj
Krok Poznajmy się
Krok Dołącz do nas
Poznaj stanowisko: Administrator Sieci
Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Praca Administrator Sieci