IT Administration Specialist

LSJ HR Group

Szczecin

21 dni temu

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego Klienta, największego prywatnego armatora w Polsce z ponad dwudziestopięcioletnim stażem, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu IT. Będziesz odpowiedzialny za administrowanie i nadzór nad pracą systemów oraz programów informatycznych w firmie, a także na statkach.

Szczecin - centrum

Zakres obowiązków:

W zakresie obsługi informatycznej Oddziału

(70% czasu pracy)

  • Administrowanie i nadzorowanie pracy systemów i programów informatycznych użytkowanych przez Oddział oraz przez inne podmioty
  • Nadzór nad licencjami i nośnikami danych dotyczących administrowanego oprogramowania
  • Przestrzeganie procedur dotyczących bezpieczeństwa komputerowych baz danych
  • Wspomaganie informatyczne prac analitycznych realizowanych we wszystkich działach Oddziału poprzez opracowywanie odpowiednich zestawień i raportów.
  • Opracowywanie nowych rozwiązań informatycznych , w tym modernizacje oprogramowania oraz opracowywanie własnych programów oraz ich wdrażanie.
  • Instruktaż, szkolenie i pomoc użytkownikom w zakresie eksploatacji systemów informatycznych
  • Prowadzenie dokumentacji opracowywanych lub modernizowanych programów.
  • Cykliczna wymiana danych pomiędzy systemami informatycznymi.
  • Współpraca z innymi pracownikami Działu Informatycznego i firmami świadczącymi usługi informatyczne

W zakresie nadzoru systemów informatycznych na statkach

(30% czasu pracy)

  • Współudział w przygotowaniu procedur ochrony informatycznej (cyberbezpieczeństwa) statków i nadzór nad ich utrzymaniem.
  • Nadzór nad sprzętem i oprogramowaniem informatycznym na statkach obejmujący serwery, stacje robocze i urządzenia peryferyjne.
  • Zamawianie urządzeń, a także części do nich i materiałów eksploatacyjnych
  • Zlecanie przeglądów i napraw urządzeń wymienionych powyżej
  • Planowanie budżetu IT statków
  • Współpraca z Superintendentami Technicznymi nadzorującymi statki w zakresie koordynacji działań związanych z obsługą techniczną

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami informatycznymi na platformie Microsoft na poziomie administratora
  • Umiejętność zarządzania sieciami i elementami infrastruktury LAN/WLAN oraz znajomość zagadnień dotyczących WAN
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość systemów bazodanowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowe umiejętności serwisowania komputerów oraz urządzeń peryferyjnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z wieloletnim stażem
  • Gwarantujemy 13 pensję płatną 100%, możliwa 14 pensja
  • Premie od 50 – 200% wynagrodzenia miesięcznego ( łącznie w roku)
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności, wdrażania własnych pomysłów, szkolenia według potrzeb pracownika
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Opiekę medyczną w Luxmed, ubezpieczenie grupowe
  • Zdobycie nowego doświadczenia, wyjazdy służbowe na statki w portach polskich oraz zagranicznych
  • Przyjazną atmosferę :-)

Poznaj

LSJ HR Group jest wiodącą polską firmą w branży rekrutacji i doradztwa personalnego. Powstała w 2002 r. w Szczecinie. Wspiera polskich oraz zagranicznych partnerów w zakresie: rekrutacji i selekcji pracowników, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, usług outsourcingowych, szkoleń biznesowych, zawodowych, językowych,badania kompetencji, oraz tworzenia strategii personalnych. Dzięki wnikliwej znajomości branży i specyfiki rynków pracy, w których się poruszamy, profesjonalizmowi zespołu oraz uczciwym i przejrzystym zasadom współpracy z kontrahentami jesteśmy niezwykle skuteczni. Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, transparentne zasady współpracy. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne referencje od polskich i zagranicznych firm oraz partnerstwo znaczących instytucji i uczelni regionu.

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Praca Administrator Systemów Informatycznych