IT Business Partner

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Poznań

2 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: TEB/31/2019

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych.
Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:
  • Nadzór i zarządzanie systemem CRM oraz systemami powiązanymi przy współpracy z dostawcą zewnętrznym, w tym zarządzanie zmianami z uwzględnieniem ekostystemów
  • Monitorowanie pracy dostawców w zakresie CRM
  • Przygotowywanie harmonogramu i budżetu wdrożenia funkcjonalności i modyfikacji systemu CRM, zarządza jego wydatkowaniem w ujęciu rocznym
  • Przeprowadzanie testów systemu i kontrolowanie zgodności oprogramowania z wymaganiami klienta
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość zasad działania API, w szczególności REST
  • Znajomość programów komputerowych i systemów klasy CRM
  • Znajomość platformy force.com będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość pracy w dynamicznym, młodym zespole nastawionym na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji nie tylko w obszarze IT (w ramach dofinansowanych dla pracowników studiów podyplomowych i szkoleń),
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • biuro w centrum Poznania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz rekrutacyjny:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Praca Administrator Systemów Informatycznych