Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

IT Consultant / Application specialist

7N Sp. z o.o.

Warszawa

23 dni temu

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultanów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

IT Consultant / Application specialist

Stawka: 90 - 115 PLN/h netto + VAT

 

O projekcie
 

Jednym z naszych klientów jest duńska organizacja o zasięgu globalnym, z 20 lokalizacjami w najważniejszych ośrodkach finansowych. Notowana na Kopenhaskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, specjalizuje się w systemach klasy asset management, a z jej rozwiązań korzysta ponad 180 klientów.

7N, w ramach stworzonego w 2015r. Customer Delivery Center dla tego klienta, zatrudnia ok. 70 specjalistów w podziale na zespół Connectivity, IT Support, Data Quality oraz e-learning. Nasi konsultanci odpowiadają za integrację, konfigurację i wdrażanie wielomodułowej platformy do zarządzania inwestycjami u klientów końcowych (banki, fundusze inwestycyjne, instytucje ubezpieczeniowe).

Obecnie poszerzamy zespół IT Support, odpowiedzialny za administrację wspomnianą platformą inwestycyjną, o kolejną osobę.

 
Wymagania
 • Kompetencje techniczne w zakresie administracji aplikacjami.
 • Doświadczenie w kontakcie z klientem/użytkownikami końcowymi utrzymywanych rozwiązań.
 • Znajomość specyfiki systemów instytucji finansowych pod kątem monitoringu, przetwarzania wsadowego, integracji IT i procesów.
 • Doświadczenie w administracji i utrzymaniu systemów informatycznych działających w oparciu o Microsoft Windows Server.
 • Mile widziana znajomość Oracle, PL/SQL.
 • Bogate doświadczenie z różnymi środowiskami IT.
 • Znajomość najlepszych praktyk i standardów w zakresie procesów IT/Service Delivery.
 • Zdolności analityczne i nastawienie na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań.
 • Wysoka efektywność w zakresie planowania i organizacji pracy (ustalanie priorytetów, terminowość).
 • Autonomia w działaniu, chęć wpływania na standaryzację procesów.
 • Bardzo dobry angielski.
 • Wykształcenie wyższe ścisłe (matematyka/informatyka/fizyka) lub ekonomiczne (finanse/bankowość/rachunkowość).
 • Mobilność (początkowe ok. tygodniowe wdrożenie w Danii, okazjonalne wyjazdy zagraniczne - koszty pokrywa klient).
Naszym konsultantom zapewniamy
 • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 90 - 115 PLN/h netto + VAT przy współpracy podwykonawczej.
 • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant.
 • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.).
 • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.
 • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy
 • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat)
 • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.
 • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2017: https://youtu.be/T08MO4YLCok).
Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i umieszczenie w bazie danych 7N Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych, realizowanych przez 7N Sp. z o.o. obecnie oraz w przyszłości, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie potwierdzam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych, do ich uzupełniania, uaktualniania oraz żądania usunięcia w każdym terminie."

Poznaj

7N Sp. z o.o.

7N to duńska firma konsultingowa, zajmująca się outsourcingiem ekspertów IT. Globalnie, w ośmiu krajach zatrudniamy ponad 1000 osób (w Polsce ok. 560). W ciągu prawie 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

Jesteśmy indywidualnym agentem naszych konsultantów. Promujemy ich kompetencje u naszych klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego finansową przejrzystość, wsparcie w rozwoju zawodowym i zawodową stabilność. Naszym głównym założeniem jest długoterminowość współpracy. Duża część zespołu 7N to osoby pracujące dla nas od wielu lat.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. IT

Konsultant ds. IT to osoba współpracująca bezpośrednio z klientami, doradzająca im jak korzystać z technologii informacyjnych w celu osiągnięcia ich celów biznesowych i jak radzić sobie z wynikłymi problemami. Działania te mają na celu poprawę struktury i efektywności systemów informatycznych w danym przedsiębiorstwie. Osoba na stanowisku Konsultanta ds. IT zajmuje się badaniem potrzeb i wymagań klientów, opracowywanie ...
Konsultant ds. IT Praca Konsultant ds. IT

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (754)
Wałbrzych (72)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (245)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2314)
Radom (166)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (78)
Podkarpackie:
Rzeszów (149)
Przemyśl (40)
Podlaskie:
Białystok (176)
Suwałki (40)
Łomża (34)
Pomorskie:
Gdańsk (538)
Gdynia (289)
Słupsk (86)
Śląskie:
Katowice (668)
Częstochowa (175)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (202)
Elbląg (116)
Ełk (54)
Wielkopolskie:
Poznań (690)
Kalisz (90)
Konin (77)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (331)
Koszalin (122)
Kołobrzeg (46)
Auchan (199)
Tesco (152)
Inditex (30)
Leroy Merlin (196)
Bricoman (32)
STRABAG (6)
ABB (43)
Accenture (118)
Carrefour (176)
PKO BP (349)
PwC (29)
KPMG (38)
Orange (38)
IKEA (41)
Budimex (31)

Rekrutują z Praca.pl