IT Helpdesk Consultant

Rockitworks Sp. z o.o.

Warszawa

34 dni temu

Od wielu lat świadczymy specjalizowane usługi IT dla branży telekomunikacyjnej i finansowej.
Nasz dynamiczny rozwój realizuje zespół wysokiej klasy specjalistów, który z poświęceniem angażuje się w każdy realizowany przez nas projekt.
Bierzemy odpowiedzialność za realizowane przez nas przedsięwzięcia opierając się na znajomości rynku, wysokiej jakości dostarczanych usług, rzetelności i satysfakcji klienta.
Jeśli nie boisz się wyzwań, nowych obszarów, w których mógłbyś wykazać się wiedzą i umiejętnościami, masz doświadczenie lub determinację by je zdobyć – dołącz do zespołu naszych ekspertów.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2020/01/Helpdesk

Opis stanowiska:

Utrzymywanie środowisk systemów operacyjnych w międzynarodowych korporacjach.

Główne zadania:

  • Zdalne oraz bezpośrednie wspieranie użytkowników w ramach I linii wsparcia w podległym obszarze.
  • Obsługa połączeń telefonicznych/e-maili, rozwiązywanie zgłaszanych problemów.
  • Rozwiązywanie i eskalacja incydentów oraz awarii informatycznych.
  • Wspieranie procesu zarządzania problemami.
  • Rozwój i utrzymanie bazy wiedzy.

Wymagania:

  • Wiedza dotycząca zagadnień z obszaru komputerów i programów komputerowych.
  • Dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Proaktywność i pragmatyczność w działaniu.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane w zakresie informatycznym.

Oferujemy:

  • Stały rozwój.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Poznaj

Nasz dynamiczny rozwój realizuje zespół wysokiej klasy specjalistów, który z poświęceniem angażuje się w każdy realizowany przez nas projekt. Bierzemy odpowiedzialność za realizowane przez nas przedsięwzięcia opierając się na znajomości rynku, wysokiej jakości dostarczanych usług, rzetelności i satysfakcji klienta.