Zobacz więcej ofert pracy

IT Manager

Alshaya Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1632 dni temu

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Fashion i Health & Beauty, mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works

Obecnie do naszego biura zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

IT Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie ciągłości bieżących procesów IT

  • Koordynacja i nadzór nad projektami z zakresu IT

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

  • Współpraca z zagraniczną centralą firmy

  • Koordynacja nad otwarciami nowych placówek w ramach regionu CEE

  • Nadzorowanie obsługi informatycznej biura i sklepów

  • Nadzorowanie realizacji usług przez dostawców

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy w zarządzaniu procesami IT
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobry język angielski
Mile widziane:
  • Znajomość specyfiki handlu detalicznego
  • Znajomość systemów ERP
  • Znajomość procesów świadczenia usług IT (np. ITIL) i systemów ITSM
  • Doświadczenie w pracy w wielokulturowym rozproszonym środowisku
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Współpracę w środowisku międzynarodowym;
  • Opiekę medyczną
  • Kartę zniżkową