Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

IT Project / Product Manager

dcs.pl Sp. z o.o.

Warszawa

30 dni temu

Firma dcs.pl Sp. z o.o. specjalizująca się w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu wysokiej jakości systemów informatycznych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PM/DCS/ITPM
Opis stanowiska:
  • Opieka i zarządzanie portfelem usług/projektów IT z uwzględnieniem strategii rozwoju, marketingu oraz sprzedaży
  • Monitoring rentowności poszczególnych produktów i usług
  • Współpraca z działem handlowym
  • Analiza i monitoring rynku rozwiązań konkurencyjnych
  • Bieżąca współpraca z programistami i zespołem utrzymania usług
  • Zapewnienie terminowego wdrażania poszczególnych faz projektów
  • Współpraca z Klientami w zakresie utrzymania i rozwoju produktów
  • Zarządzanie dokumentacją i tworzenie specyfikacji nowych usług i produktów
Wymagania:
  • Zainteresowanie technologiami IT, rozwiązaniami mobilnymi i nowinkami technicznymi
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych systemów i technologii informatycznych
  • Zdolność podejmowania i argumentowania decyzji
  • Łatwość w wyszukiwaniu informacji w Internecie
Dodatkowymi atutami będą:
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność komunikowania się z Klientami
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem tekstów w j. angielskim
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie kończenia studiów)
  • Umiejętność w prowadzeniu prezentacji
  • Znajomość marketingu internetowego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności oraz osiąganych wyników
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w doskonałej atmosferze
Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu