Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

IT Recruitment Consultant 360

Devire

Warszawa

23 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL39040

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

IT Recruitment Consultant 360

Jesteśmy Devire - jedną z najszybciej rozwijających się firm specjalizujących w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Obecnie do siedziby w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko ITRecruitment Consultanta 360.

Codzienne aktywności obejmować będą m.in.:

 • Aktywne nawiązywanie kontaktów ze specjalistami IT (głównie w obszarze „Developmentu”) oraz pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie relacji biznesowych
 • Współpraca z obecnymi klientami zarówno z segmentu największych międzynarodowych firm jak i nieszablonowych start-up'ów (nasi Klienci to m.in. korporacje z działami IT, software house'y, centra R&D, firmy konsultingowe)
 • Przeprowadzanie wywiadów, aktywne rekomendowanie kandydatów w projektach rekrutacyjnych, pełne kontrolowanie ich w procesach oraz negocjacje warunków kontraktów z kandydatami (proces end-to-end)

 

U kandydatów zwracamy uwagę na:

 • 1-2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji (branża IT)
 • Samodyscyplinę oraz dużą motywację do realizowanych zadań
 • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z Klientem (360tka)
 • Umiejętność budowania oraz utrzymywania pozytywnych i długofalowych relacji
 • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
 • Umiejętność wyszukiwania nieszablonowych rozwiązań oraz pro-aktywność w działaniu

 

Co oferujemy w zamian?

To wszystko, co inne firmy rekrutacyjne (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, multisport, konkurencyjne wynagrodzenie, liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrze i tym podobne…)

Natomiast..

 • Skupimy się przede wszystkim na Twoim rozwoju, a co za tym idzie możliwości dalszego rozwoju w ramach struktur Devire.
 • Możemy zagwarantować setki wspomnień nie tylko związanych z obowiązkami w pracy cykliczne konkursy zespołowe, wyjścia integracyjne (każda okazja na integrację jest dobra:)) czy wyjazdy (również zagraniczne) w całości finansowane przez Devire.
 • Na co dzień oprócz elastycznego i zadaniowego czasu pracy zapewnimy wyjątkową atmosferę pracy w turkusowej organizacji każdy Twój pomysł na pewno będzie wzięty pod uwagę.

 

Poznaj Nas!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji

Konsultant ds. rekrutacji jest to osoba - wyspecjalizowana w zakresie rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych i prowadzenia procesu rekrutacji, selekcji. Poza tym, odpowiada on za poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym ...
Konsultant ds. Rekrutacji Praca Konsultant ds. Rekrutacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (790)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1946)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)
Podkarpackie:
Rzeszów (161)
Przemyśl (34)
Podlaskie:
Białystok (146)
Suwałki (40)
Łomża (29)
Pomorskie:
Gdańsk (506)
Gdynia (289)
Słupsk (66)
Śląskie:
Katowice (620)
Częstochowa (156)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (183)
Elbląg (87)
Ełk (47)
Wielkopolskie:
Poznań (599)
Kalisz (96)
Konin (54)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (376)
Koszalin (122)
Kołobrzeg (54)
Auchan (143)
Tesco (44)
Inditex (28)
Leroy Merlin (108)
Bricoman (10)
STRABAG (9)
ABB (12)
Accenture (72)
Carrefour (167)
PKO BP (318)
PwC (18)
KPMG (23)
Orange (48)
IKEA (51)
Budimex (1)

Rekrutują z Praca.pl