Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

IT Recruitment Consultant

Moorgate

Warszawa

851 dni temu

Moorgate to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT.

W obecnej chwili do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GD/ITREC/1/16

Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie i samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT;
  • Nawiązywanie i rozbudowa relacji biznesowych z Klientami firmy w obszarze usług rekrutacji IT;
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska IT;
  • Rozwój bazy danych kandydatów;
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • Selekcja aplikacji kandydatów;
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych i współpraca z Klientem przy realizacji projektów rekrutacyjnych;
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i sprzedaży usług rekrutacyjnych
  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska IT:
  • Doświadczenie poparte sukcesami w pracy w firmie rekrutacyjnej i sprzedaży usług rekrutacyjnych;
  • Teoretyczna znajomość zagadnień z obszaru IT;
  • Nastawienie na realizację celów;
  • Otwartość oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji własnej pracy;
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz energia i motywacja do pracy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
Oferujemy:
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju oraz szkolenia;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z systemem premiowym uzależnionym od
  • osiąganych wyników;
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Moorgate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Moorgate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Solidarności 117. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji

Konsultant ds. rekrutacji jest to osoba - wyspecjalizowana w zakresie rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych i prowadzenia procesu rekrutacji, selekcji. Poza tym, odpowiada on za poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym ...
Konsultant ds. Rekrutacji Praca Konsultant ds. Rekrutacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (665)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (779)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1738)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)