IT Security Expert

Power Media

Wrocław

19 godz. temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

IT Security Expert
Miejsce pracy: WrocławNr ref.: SE/WRO/JW

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową prowadzącą platformę księgowości internetowej firma.pl. Specjalizujemy się również w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT.

 

Obecnie do naszego rosnącego w siłę zespołu wewnętrznego poszukujemy specjalisty od Cybersecurity i Linux –

IT Security Expert’a.


 

Jeśli:

 • w środowisku Linux czujesz się jak ryba w wodzie,
 • posiadasz doświadczenie w cyberbezpieczeństwie, w tym doświadczenie związane z przeprowadzaniem audytów bezpieczeństwa,
 • dobrze znasz zasady konfiguracji i zarządzania AppArmor lub SELinux,
 • systemy SIEM (np. splunk, snort, ossec) lub IPS/IDS to Twój konik,
 • pracowałeś/pracowałaś już z Kali Linux,
 • tworzenie skryptów (Ruby) nie sprawia Ci problemów,
 • masz minimum 3 lata doświadczenia zawodowego,
 • jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną,
 • znasz j. angielski

to szukamy właśnie Ciebie!


Atutem będą:

 • Znajomość Gentoo.
 • Wiedza z zakresu PKI.

 

Pracując z nami:

 • masz zapewnione wszystkie standardowe benefity, tj. dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, owoce w biurze, kawa, herbata, imprezy integracyjne itd.,
 • możesz sam/a zdecydować o formie współpracy – umowa o pracę, B2B, zlecenie,
 • masz swobodę pracy w wybranych przez siebie godzinach,
 • możesz realizować swoje obowiązki bez stresu o deadline’y,
 • możesz rozwijać swoją karierę zawodową, korzystając ze szkoleń czy zajęć j. angielskiego,
 • stajesz się częścią niepowtarzalnej, niekorporacyjnej atmosfery,
 • masz szansę bliżej poznać zespół na wspólnych formalnych i nieformalnych spotkaniach integracyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Poznaj stanowisko: Security Engineer 
Security Engineer to stanowisko, na którym pracownik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo funkcjonujących w danej firmie czy instytucji sieci zawierające ważne z jej punktu widzenia dane. W razie potrzeby reaguje na występujące zagrożenia i przeciwdziała ewentualnym skutkom awarii czy włamania. Regularnie przeprowadza audyty bezpieczeństwa istniejących aplikacji czy serwisów i kontroluje czy działają one zgodnie ...
Praca Security Engineer