Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   Kraków    praca zdalna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

Java Architect

Moorgate Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1896 dni temu

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W chwili obecnej, dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa informatycznego tworzącego nowoczesne i wysokiej jakości rozwiązania dla firm zewnętrznych z różnych branż (m.in. finansowej, telekomunikacyjnej), poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: DB/03/01/19/KRW

Zadania:
  • tworzenie rozwiązań technicznych w dużym, długoterminowym projekcie dla klienta z branży bankowości;
  • wybór technologii, projektowanie komponentów systemu oraz jego interfejsów;
  • dbałość o integrację systemu z jego innymi komponentami i systemami zewnętrznymi;
  • ścisła współpraca z klientem oraz analitykami biznesowymi/systemowo-biznesowymi).

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy jako Senior Java Developer lub doświadczenie w roli Architekta;
  • bardzo dobra znajomość Java 8, Spring, Hibernate, UML, REST, SOAP;
  • podstawowa znajomość technologii frontendowych;
  • znajomość architektury mikroserwisowej;
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Klient oferuje:
  • Pracę w jednym z biur Klienta w Krakowie (preferowana lokalizacja), Rzeszowie lub Warszawie;
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, budżet na dodatkowy rozwój);
  • Pakiet relokacyjny;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym.