Zobacz więcej ofert pracy

Java Developer - IT4IT Tribe

T-Mobile Polska S.A.
Warszawa
specjalista junior / mid / senior
kontrakt B2B
praca stacjonarna
1035 dni temu
Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Zostań częścią zespołu obsługującego wiodący system CRM w T-Mobile. Pracujemy w podejściu Agile i odpowiadamy za rozwój i utrzymanie tego systemu.

Nie boisz się wyzwań, lubisz znajdować rozwiązania i jesteś skoncentrowany/a na potrzebach biznesowych? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/aś TAK, dołącz do #TeamMagenta!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Programowanie w języku java;
  • Testowanie wytworzonego oprogramowania;
  • Praca z wykorzystaniem narzędzi:
    • gitlab;
    • IntelliJ;
    • Jira.
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako Java Developer;
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki informatyczne;
  • Znajomość stack'u technologicznego:
    • Java8;
    • Spring/Spring-boot;
    • Mybatis/Liquibase;
    • SOAP/REST;
    • js i JavaScript;
    • Mikroseriwsy;
    • SQL;
  • Umiejętność pisania efektywnych testów jednostkowych;
  • Postawa zorientowana na osiąganie wyników oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań przy równoczesnym uwzględnieniu komunikacji i współpracy;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość:
    • Oracle 12c
    • OSGi
    • Docker, Kubernetes.
Oferujemy:
  • Możliwość współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych...

Poznaj

Dlaczego warto?

Dzisiaj T-Mobile to jedna z najsilniejszych marek telekomunikacyjnych. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu tworzymy silną firmę dla naszych klientów, dostawców i partnerów biznesowych.

Nasz zespół to 4.000 profesjonalistów z różnych obszarów biznesowych, którzy codziennie pracują nad zadowoleniem ponad 10 mln klientów.

Świadczymy nie tylko usługi z zakresu telefonii komórkowej. Oferujemy również usługi mobilne z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jako jedni z pierwszych udostępniamy na rynku 5G, dzięki której podążamy w kierunku nowej jakości - bez ograniczeń komunikacyjnych. Dzięki kilkunastu Data Center, mamy możliwość zapewnienia całego spektrum usług ICT a nasze usługi chmurowe, skutecznie wspierają ochronę przed dzisiejszymi cyberzagrożeniami.

Proces rekrutacji

Krok zbieranie_aplikacji Zaaplikuj
Krok ikona spotkanie Poznajmy się
Krok ikona propozycja wspolpray Dołącz do nas