Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Programista Java Wrocław
Java Developer (Junior/Middle/Senior)

NBC Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2628 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta we Wrocławiu poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: JD/WRO/0217/KWA

Opis stanowiska:
  • Tworzenie nowych funkcjonalności w środowisku Java EE
  • Praca nad różnorodnymi, ciekawymi i kompleksowymi wdrożeniami IT w kluczowych sektorach gospodarki
  • Uszczegóławianie założeń projektowych we współpracy z analitykiem - projektantem
  • Prowadzenie testów jednostkowych w realizowanych zmianach oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji projektowej realizowanych zmian
  • Rozwiązywanie problemów działania wersji produkcyjnej
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty Java
  • Dobra znajomość Java SE/EE
  • Znajomość Liferay Framework (mile widziana)
  • Praktyczna znajomość SQL
  • Znajomość technologii WebService opartych o SOAP
  • Znajomość technologii webowych (EJB, JPA, Hibernate, Spring, JSP, JSF, XML, JavaScript)
  • Znajomość narzędzi: Eclipse/Maven/Git/Jenkins/SoapUI
  • Znajomość serwera aplikacji JBoss
  • Znajomość systemów: Linux, Windows
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne... (zapytaj nas)