Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Java Developer / Projektant systemu

IT CONNECT Sp. z o.o.

Warszawa

45 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1185] K

Zadania:

Rozwój i utrzymanie kluczowego systemu odpowiedzialnego za obsługę posprzedażną milionów klientów i użytkowników aplikacji realizujących sprzedaż usług mobilnych i konwergentnych:

  • Projektowanie architektury rozwiązań (w tym także integracyjnych) na podstawie wymagań użytkownika i zgodnie z zaleceniami/standardami architektonicznymi
  • Opieka nad powierzonym systemem w zakresie kontroli wszelkich zachodzących w nich modyfikacji i ich spójności z ogólną architekturą rozwiązania
  • Weryfikacja i akceptacja architektury rozwiązań (w tym także integracyjnych) wykonywanych przez firmy zewnętrzne
  • Tworzenie oprogramowania, elementów oprogramowania, testowanie w ramach zadań działu:
    • Implementacja skalowalnych usług w architekturze micro-services
    • Konfiguracja narzędzi do automatyzacji prac
    • Praca z kodem i systemem kontroli wersji
    • Udział w testowaniu aplikacji (testy jednostkowe, testy automatyczne, testy regresji)
    • Deployment aplikacji na środowiskach testowych i produkcyjnych
    • Identyfikacja zagrożeń związanych z systemami klasy Enterprise - logowanie zdarzeń, monitorowania pracy,   wąskie gardła
    • Odpowiedzialność za tworzony kod aplikacji i czytelność kodu
    • Monitoring jakości kodu
    • Dokumentowanie tworzonego kodu
    • Odpowiedzialność na produkcyjne działanie aplikacji, analiza i usuwanie błędów produkcyjnych
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Java Developer (preferowana Java 8) – biegła znajomość zasad programowania obiektowego, dekompozycji, hermetyzacji
  • Doświadczenie w pracy z framework’ami: Spring 4, Hibernate, JS, JSP
  • Biegła znajomość:
    • systemów relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL, PostgreSQL), SQL
    • narzędzi: GIT, JIRA, Jenkins, Maven
    • środowisk programistycznych: IntelliJ IDEA
    • serwerów aplikacyjnych ( Tomcat/Wildfly/nginx)
    • metodyki Scrum i XP, DevOps
    • doświadczenie w pracy w trybie Continuous Delivery, Continuous Integration
    • budowania i konsumowania RestFull API
    • SOAP API
    • administracji systemem Linux
    • administracji aplikacją Apache
  • Umiejętność pracy w standardach projektowych (Waterfall/Agile)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)

MILE WIDZIANA:

  • Znajomość platformy SAP Hybris
  • Doświadczenie w roli projektanta systemu
  • Znajomość produktów i procesów telekomunikacyjnych FIX/mobile
Oferujemy:
  • Pracę u klienta z branży telekomunikacyjnej
  • Możliwość współtworzenia długoterminowej strategii rozwoju architektury systemu, który jest głównym modułem nowo projektowanej cyfrowej platformy, obsługującej kilkanaście milionów użytkowników
  • Pracę w nowoczesnych i popularnych obecnie na rynku technologiach
  • Poszerzanie doświadczenia w zakresie skalowalności, dostrajania wydajności złożonych środowisk programistycznych
  • Pozyskiwanie i poszerzanie kompetencji inżyniera DevOps – możliwość pracy nad automatyzacją wszystkich aspektów dostarczania naszego programu, architektury, projektowania, implementacji, testowania i optymalizacji
  • Wewnętrzne szkolenia i konferencje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytych umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w Centrum Warszawy z łatwym dojazdem
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Niepowtarzalną atmosferę w zespole
  • Długoterminową współpracę - po zakończonych projektach czekają nowe zadania

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Poznaj

Dlaczego warto?

Szukasz możliwości rozwoju na rynku IT? Pracuj z nami!
Współpracujemy z wieloma firmami u których rozwijamy działy IT.
IT CONNECT to firma outsourcingowa stworzona z myślą o ludziach poszukujących realizacji w codziennej pracy.
Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak i studentów ostatnich lat i absolwentów IT.

Proces rekrutacji

KrokAnaliza dokumentów aplikacyjnych
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokSpotkanie rekrutacyjne u klienta
Poznaj stanowisko: Programista Java
Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Praca Programista Java