Zobacz więcej ofert pracy

Java Developer - Zespół

CONNECTIS_
Warszawa
praca stacjonarna
2664 dni temu

Dodano: 2017-01-18   Nr ref. 5377/JP

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie

Macie dość projektów bez przyszłości?

Pracujecie w zespole zaprzyjaźnionych osób i wspólnie chcecie zmienić projekt? Dołączcie do Connectis!

Warszawa

Opis stanowiska:
  • Projektowanie oraz programowanie systemów w architekturze lekkich kontenerów (mikroserwisy): Spring Boot, Kubernetes
  • Rozwój aplikacji przy wykorzystaniu technologii: AngularJS, Java, WebServices (REST)
  • Dbanie o jakość kodu w tworzonych rozwiązaniach
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego
Oferujemy:
  • Długofalowy projekt i stabilizację
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Umowę o pracę lub kontrakt – Ty wybierasz
  • Indywidualne wsparcie projektowe ze strony dedykowanego opiekuna
  • 2000 zł za polecenie specjalisty do naszych projektów
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • Jeśli prowadzisz działalność, otrzymasz pełne wsparcie księgowe
1. Czy masz min. 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku Java?
2. Masz doświadczenie w pracy z AngularJS?
3. Znasz bazy danych Oracle?
4. Zgłaszam się!
Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000