Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

JAVA Developer

Onwelo S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2917 dni temu
www.onwelo.com
Miejsce pracy: Warszawa

Onwelo jest firmą usługową dostarczającą rozwiązania IT dla sektora finansowego, farmacji, branży FMCG oraz telekomunikacji. Misją Onwelo jest dostarczanie nowoczesnych usług IT, zapewniając kompleksową obsługę. Każdy projekt jest wyjątkowy i wymaga zaangażowania specjalnie dedykowanego zespołu, dlatego stworzyliśmy kulturę, która umożliwia rozwój w obszarze zawodowym, społecznym i osobistym po to, aby móc dostarczać rozwiązania najwyżej jakości.

W chwili obecnej, w związku z realizacją wielu kompleksowych projektów u naszych Klientów, intensywnie poszukujemy osób na stanowisko Programista JAVA.

Zadania:

Poszukujemy osób z dobrą znajomością Java potwierdzoną minimum dwuletnim doświadczeniem. W naszej pracy wykorzystujemy technologię J2EE, Spring, XML, REST, JavaScript itp. Rozwijamy zarówno własne rozwiązania jak i pracujemy nad systemami wdrażanymi u największych klientów w Polsce i za granicą.

Wymagania:

  • Doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem Java/J2EE;
  • Znajomość technologii webowych: JavaScript, HTML;
  • Znajomość SQL i baz danych;
  • Znajomość wzorców projektowych, standardów nazewnictwa, tworzenia czystego i przejrzystego kodu;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowo mile widziane będzie:

  • Znajomość Java potwierdzona certyfikatami (np. Oracle Certified Professional);
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych.

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku;

  • Pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze;
  • Pracę w zmotywowanym zespole i w bardzo dobrej atmosferze;
  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Elastyczne formy zatrudnienia.