Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Java Developer

Diverse Consulting Group Sp. z o.o.

Warszawa

150 dni temu

Diverse Consulting Group jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako

Miejsce pracy: Warszawa
Opis Stanowiska:
  • Praca w małych zespołach w metodologii SCRUM, przy zastosowaniu najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania
  • Praktykowanie code review, Continuous Integration oraz DevOps
  • Projektowanie i dostarczanie nowych funkcjonalności
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Zaangażowanie w pracę zespołu projektowego – dzielenie się własnymi pomysłami i opiniami podczas retrospektyw i planowania pracy
Wymagania:
  • Przynajmniej trzyletnie doświadczenie w programowaniu w Java
  • Znajomość języka C++
  • Doświadczenie w programowaniu na system Windows i Linux
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Znajomość Git/Gitlab, Jira, Hudson/Jenkins
  • Znajomość relacyjnych baz danych MSSQL, PostgreSQL
  • Znajomość Spring, SOAP, REST, Maven
  • Znajomość baz NoSQL
  • Znajomość Java 8
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym sprawne komunikowanie się z anglojęzycznymi członkami zespołu
Oferujemy:
  • Udział w zróżnicowanych projektach w międzynarodowych zespołach
  • Możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań informatycznych
  • Pracę w biurze w centrum Warszawy

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Diverse CG (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj stanowisko: Programista Java

Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Programista Java Praca Programista Java