Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Java Developer

Exorigo-Upos sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
1093 dni temu

Grupa Exorigo-Upos jest liderem w obszarze budowania i utrzymania systemów informatycznych wspierających handel detaliczny. Do grona naszych klientów należy wiele globalnych firm z sektora retail, dla których jesteśmy zaufanym partnerem technologicznym. Aktualnie poszukujemy programisty pragnącego dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się oddziału w Gliwicach.

Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
  • projektowanie architektury, dobór technicznych rozwiązań, implementacja aplikacji i komponentów;
  • programowanie w różnych warstwach aplikacji: baza danych, logika biznesowa, usługi, warstwa prezentacji;
  • dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne;
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty;
  • praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego;
  • dobra, praktyczna znajomość Java SE;
  • dobra, praktyczna znajomość obsługi i projektowania relacyjnych baz danych oraz języka SQL (MS SQL Server);
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • znajomość środowisk/technologii/systemów: Eclipse, Spring/Spring Boot, Hibernate, Maven, SWT, HTTP;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • znajomość metodyk efektywnego programowania i testowania.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym i dogodną formę zatrudnienia;
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów i naukę od doświadczonych ekspertów;
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej;
  • Bardzo dogodną lokalizację, wygodne, nowe biuro oraz bezpłatny parking.